All-Radio-3.02

رادیو در سراسر جهان علاقه مندان خاص خود را دارد زیرا تنوع پخش برنامه ها در آن بسیار زیاد است و برای همه ی سلیقه ها ایستگاه خاصی وجود دارد. البته امروزه با پیشرفت فناوری و وسایل ارتباطی دیگر نیازی نیست که افراد حتمآ یک گیرنده رادیویی داشته باشند تا بتوانند امواج آن را دریافت کنند بلکه فقط با اتصال به اینترنت و مراجعه به سایت های پخش رادیو آنلاین و یا استفاده از نرم افزارهای گیرنده رادیویی، می توانند با انتخاب کشور و ایستگاه مورد نظر خود به برنامه های در حال پخش از سوی آن شبکه گوش دهند. از همین رو امروز در میهن دانلود نرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که با کمک آن می توانید به راحتی و با معمولی ترین سرعت اینترنت به برنامه های در حال پخش از سوی شبکه های مختلف رادیویی در سرتاسر جهان گوش کنید.

نرم افزار All-Radio قادر است تا امواج رادیویی بیش از ۲۵۰۰ شبکه ی رادیویی موجود در سرتاسر جهان را دریافت کند و نیز برنامه های در حال پخش از آنها را برایتان پخش کند. فقط کافیست که شما کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس در میان لیست ایستگاههای موجود آن کشور بر روی هر کدام از آن ها کلیک کنید که با اینکار پس از چند ثانیه برنامه های در حال پخش از آن شبکه به گوش می رسد.

علاوه بر این شما می توانید موزیک های در حال پخش و به طور کلی صدای در حال پخش از شبکه مورد نظر خود را با کیفیت های مختلف در فرمت MP3 ظبط کنید تا برای همیشه آن را در هارد کامپیوتر خود داشته باشید. همچنین این نرم افزار علاوه بر دریافت شبکه های رادیویی قادر است تا بیش از ۱۲۰۰ کانال تلویزیونی موجود در ۱۰۰ کشور جهان را نیز دریافت کند و برنامه های پخش شده از آن ها را برایتان به نمایش در آورد. در این قسمت نیز شما می توانید برنامه های در حال پخش را در یک فایل تصویری کیفیت بالا ظبط و ذخیره کنید. از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به امکان ذخیره سازی شبکه ها و کانال ها مورد علاقه کاربر در قسمت Favorites اشاره کرد.

برخی از امکانات این نرم افزار:
۱٫ گوش دادن به برنامه های رادیویی ۲۵۰۰ کشور جهان
۲٫ امکان ظبط و ذخیره سازی موزیک ها و صدا های در حال پخش از شبکه های رادیویی
۳٫ امکان مشاهده ی ۱۲۰۰ کانال تلویزیونی موجود در ۱۰۰ کشور جهان
۴٫ قابلیت ظبط و ذخیره سازی برنامه های در حال پخش از کانال های تلویزیون
۵٫ ظبط صدا ها در فرمت MP3 با کیفیت های مختلف
۶٫ قابلیت تغییر مد صدای در حال ظبط (استریو ، منو و …)
۷٫ داشتن چندین مدل اسکین مختلف و تغییر رنگ ظاهر نرم افزار
۸٫ پشتیبانی از چندین زبان مختلف
۹٫ داشتن صوت سنج مربوط به ظبط صدا
۱۰٫ امکان تغییر پروکسی
۱۱٫ قابلیت بروز رسانی نرم افزار از اینترنت
۱۲٫ داشتن محیط زیبا و کاربرپسند
۱۳٫ سازگار با ویندوز های مختلف

دانلود
(5.2 مگابایت)
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  1. بکتاش می‌گه:

    so good

  2. وحید زرنگه می‌گه:

    افتزاح

ارسال نظرات