• بازديد: تعداد بازدید : 8,493
 • موضوع: كتاب
ackankar

اِکَنکار طریقت قدیمی است که در حدود سال ۱۹۶۵ از حالت پنهانی در آمد. بنیانگذار این طریقت پال توئیچل بود. مرکز این طریقت در شهر چن‌هسن در ایالت مینه‌سوتا در آمریکا است. افزودن نکته‌ای لازم است و ان اینکه سری پال توئیچل از سوی نظام وایراگی مامور احیای طریقتی باستانی گشت که ان را به نام باستانی اکنکار به جهانیان معرفی کرد.اکنکار ربشه‌ای باستانی دارد که در عصر حاضر از خفا به عیان رو کرد.معنای ان همکاری با خداوند می‌باشد. پیروان این طریقت معتقدند که اکنکار دانش باستانی سفر روح است. مقوله‌ای درباره انعکاس آگاهی درونی است که از میان وضعیت‌های تحتانی به وضعیتهای شعفناک و نشئه‌آور الهی سفر می‌کند. این عمل از طریق دسته‌ای از تمرینات معنوی انجام می‌گیرد که پیروان این علم از آن آگاهند. اکنکار بر ارزش تجربیات معنوی به عنوان طبیعی‌ترین راه بازگشت به سوی خداوند تاکید دارد.

این راه به شما می‌آموزد که چگونه برای افزایش آگاهی و لذت بردن از آزادی معنوی به درونتان بنگرید و گوش فرا دهید. توسط آموزشها و تمرینات معنوی اکنکار خواهید توانست یک زندگی شاد، پر ثمر و متعادل داشته باشید و همچنین به اکتشاف جهانهای معنوی خداوند بپردازید. همچنین آموزشهای اکنکار بر دو ویژگی روح مقدس یعنی نور و صوت تاکید دارد و توسط این آموزشها خواهیم توانست با نور و صوت خداوند ارتباط برقرار کنیم و آنرا ببینیم و بشنویم. با بهره بردن از آموزشهای اکنکار و تمرینات معنوی آن خواهیم توانست حضور روح مقدس را در زندگیمان تشخیص دهیم و می‌آموزیم که ما روح هستیم، بارقه‌ای از خداوند که برای کسب تجربیات معنوی به این دنیا فرستاده شده‌ایم. و همینطور که شکوفایی معنوی حاصل می‌کنیم، می‌آموزیم که عشق خداوند را از طریق خدمت به دیگران بیان کنیم.

اعتقادات اصلی اکنکار

روح ابدی و هویت حقیقی فرد است
روح وجود دارد زیرا خداوند عاشق آن است.
روح در سفری برای شناخت خود و خداست
شکوفایی معنوی می‌تواند با تماس آگاهانه با اک(روح مقدس) تسریع شود
این تماس می‌تواند در طی تمرینات معنوی اک و با راهنمایی ماهانتا، استاد حق در قید حیات حاصل شود
ماهانتا، استاد در قید حیات اک رهبر معنوی اکنکار است
تجربه و آزادی معنوی در این زندگی برای همه میسر است
شما می‌توانید به طور فعالانه جهانهای معنوی را از طریق سفر روح، رویاها و روش‌های دیگر مورد بررسی قرار دهید

مشاهده فهرست این کتاب

– واقعیت سفر به ماوراء کالبد فیزیکی
– روشهای شگفت انگیز سفر روح
– سفیران روح و روش های آن
– روانشناسی خویش معنوی
– اصول اساسی اکنکار
– نمونه های نادر تاریخی سفیران روح
– کاربرد اکنکار در حل مشکلات زندگی
– آمادگی برای سفر به سوی خدا
– سفری تنها به جانهای بهشتی
– سلسله مراتب آسمانی جهانهای معنوی
– طریق نورانی بعنوان تجربه نهائی
– واژه نامه

* راه نهان بسوی خدا را از طریق سفر روح فراگیرید *
*همگی برای سفر به جهان های اثیری، علی، ذهنی و روح آماده شوید. پرواز هم اکنون آغاز می شود. خوش آمدید!*

جهان های آسمانی فراسوی دید آدمیان قرار دارند. ولیکن همانقدر واقعی هستند که زمینی که بر آن قدم بر میداریم. سفینه های فضائی قرن بیستم آدمی را به سوی مرزهای شگفت انگیز فضا پرتاب کرده اند. اما تکلیف کیهان های درون چیست؟ متاسفانه این اقالیم همچنان چون سیاه چاله ای در پس پرده راز و ابهام باقی مانده اند. سرعت های برق آسای امروز فرصت زیادی برای این سوال باقی نمی گذارند: من در این دنیا چه می کنم؟ جستجوی ما برای عشق، حکمت، و آزادی تا بدینجا بیشتر راه بیهودگی پیموده است. آنگاه چشممان به واژه افسونگر سفر روح می افتد! آیا شهامت این امیدواری را داریم؟

سفر روح وسیله ای است که قدسین بزرگ همیشه به کار گرفته اند تا اسرار اقالیم خدا را هنگام به سر بردن در کالبد جسمانی بیابند. امروزه جهان های الهی دوباره مسافرین خسته و بی قرار را به خود می خوانند. تمام آنچه آدمی برای این اقدام نیاز دارد عبارت است از یک نقشه راهنما و یک قلب مشتاق. اکنکار- کلید جهان های اسرار، همان نقشه است اما اشتیاق و کنجکاوی سهمی است که خواننده باید از خود بگذارد. جهان به سرعت به مهم ترین مقاطع تاریخ نزدیک می شود. بهره گرفتن از این دانش باستانی در این برهه بی نهایت ضرورت دارد.

دانلود
(19.4 مگابایت)
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , ,
 1. علی، ونک می‌گه:

  بنام سوگماو، هی یووو
  به امید ان که سفر روح به همراه یه استاد در قید حیات برای همه عزیزان ، صورت پذیرد.
  من ۲۹سالمه، چه خوب که تو جوانی، هر روز به درون سفر کنی،

 2. محمد رضا می‌گه:

  من فکر نمی کنم که حذف این کتاب واکنش مناسبی در مقابل این جریان باشد. شاید خیلی ها رو با شبهاتی مواجه کند و به نوعی ضعیفترین واکنش باشد. از این مرغکان دروغین کم نیستند. با جنبه های دیگر و ظواهر دیگر، ما نباید از اینچنین جریاناتی بترسیم. چون حق همیشه وجاییکه باید خودش را نشان میدهد و همیشه بر باطل پیروز است، حتی در جاییکه ما انظار آن را نداریم. ولی بیخیال بودن هم جایز نیست.
  نقش خود خواندی، نقش یار بخوان
  ورق خود خواندی، ورق یار بخوان
  روی آفتاب به مولانست، زیرا روی مولانا به آفتاب است!

 3. محمد رضا می‌گه:

  و جناب مولانا چقدر قشنگ این افراد رو توصیف میکنند:
  من مرغم، بلبلم، طوطیم، اگر مرا گویند که بانگ دیگر گون کن نتوانم، چون زبان من همین است، غیر آن نتوانم گفتن، بخلاف آنکه او آواز مرغ را آموخته است او مرغ نیست، دشمن و صیاد مرغانست. بانگ و صفیر می کند تا او را مرغ دانند، اگر او را حکم کنند که جز این آواز، آواز دیگر گون کن، تواند کردن چون آن آواز بر او عاریتیست و از آن او نیست، تواند که آواز دیگر کند چون آموخته است که کالای مردمان دزد، از هر خانه قماشی نماید.

 4. رضا می‌گه:

  یک کتاب با ادعاهای بزرگ و توخالی، یک دزد که از اعتقادات و باورهای مذهبی ادیان مختلف دزدی کرده و با آوردن یک سری اسمها در خلال حرفهای کاذبش می خواهد سر خواننده کلاه بگذارد.
  یک بی ادب شیاد پشت این کتاب خودش را قایم کرده، که اگر خواننده مقداری بیشتر از اون سطحی که تو کتاب مد نظر اون از ادیان و بزرگان دینی شناخت داشته باشه به سادگی متوجه پوچ بودن سخنانش میشود.

 5. من چه طور میتونم کتاب مورد نظر رو دانلود کنم گزینه دانلود نبود راهنمایی کنید .ممنون

 6. لیلی می‌گه:

  سلام. من نمیتونم کتابهایی را که تمایل به مطالعه آنها دارم، دانلود کنم! یعنی فایل ها باز نمی شوند… لطفا راهنمایی کنید . فعلا تمام کتابهای در ارتباط با اکنکار را میخواهم چون تازه با این مبحث آشنا شده ام… ممنون از زحماتتان….

 7. ایلیا می‌گه:

  فوق العاده است / بارها وبارها خوندم و همین طور برام تازگی داره

 8. پولادین می‌گه:

  درود !
  دست شما درد نکنه ….یک دنیا آرزوی موفقیت و اتفاقات خوب برای شما نوسیندۀ عزیز !

  بدرود!

 9. لادن نخعی می‌گه:

  سلام
  من کتاب های پاول توئیچیل خیلی علاقه دارم اگه بتونید برای دسترسی به آنه کمکم کنید ممنون میشم.

ارسال نظرات